מרק סימן - נעים להכיר

שלום, שמי מרק סימן, פיזיותרפיסט B.PT, בוגר אוניברסיטת בן גוריון בנגב, ומאמן כושר שיקומי לבעלי מוגבלויות מזה שנים רבות.
אני מאמין בפתרון בעיות גופניות ע"י טיפול משולב בגוף ובנפש.
הגעתי לעולם הפיזיותרפיה מתוך חוויה אישית:

בגיל 7 חוויתי לראשונה כאבים בקרסוליים. הייתי יושב לבד בשיעורי ספורט ובהפסקות. המצב החמיר ובגיל 13 הכאבים גרמו לי להפסיק ללכת. עברתי ניתוח מורכב, הייתי שנה בכיסא גלגלים וקיבלתי טיפולי פיזיותרפיה לקרסול. הכאבים פחתו אך הייתי חלש מכדי להשתלב בפעילויות. הרגשתי שונה ונחות. והיה קשה לי להשתמש ברגליי. האורטופדים לא הצליחו למצוא לי פיתרון. אמרו שאין מה לעשות עם זה, ובמשך שנים הרגשתי שאין מה לעשות עם זה. 
בהמשך קיבלתי ליווי רגשי ומקצועי ובגיל 22 נהייתי מאמן כושר. מצאתי מדרסים שמתאימים לי וגיליתי ש- יש מה לעשות עם זה! התחלתי לרוץ ולאמן מתאמנים עד לריצה בתחרויות!
במקביל, מתוך הזכרון האישי של החויה הקשה, בחרתי לעבוד עם ילדים בעלי מוגבלויות פיסיות ורגשיות תוך החדרה של מוטיבציה, כושר גופני, ומעל הכל, תחושת שוויון עם בני גילם.

מתוך רצון עמוק לממש ולמצות את היכולת התפקודית של כל אחד מהילדים ושילובם בחברה, הלכתי ללמוד להיות פיזיותרפיסט בעצמי באוניברסיטת בן גוריון, ועם הידע והניסיון שרכשתי ב-11 השנים האחרונות, החלטתי לעזור לכל אדם שמתמודד עם קושי פיסי, קושי שמפריע לו תפקודית ורגשית. 
המטופלים שלי  הם אנשים שנאמר להם: "אין מה לעשות עם זה", כאשר המוטו שלי הוא "יש מה לעשות עם זה!"
אני מציע לך טיפול רב תחומי- שיקום כפיזיותרפיסט, כושר גופני כמאמן אישי והעצמה אישית בכלים שאספתי בחיי. כמו-כן, אני עובד בשיתוף פעולה עם דיאטנים, קלינאי תקשורת, מאמני כושר ומעסים מקצועיים  שכל אחד/ת נותן/ת מיכולתם המקצועית למען מטרה משותפת- להחזירך לתפקוד מירבי, ומעבר אליו, למרות כל מה שנאמר לך עד כה.